SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 TAKO BI TREBALO

Go down 
4 posters
AutorPoruka
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

TAKO BI TREBALO Empty
KomentarNaslov komentara: TAKO BI TREBALO   TAKO BI TREBALO EmptySun Jan 24, 2010 3:41 pm

JA MISLIM A NEZNAM KAKO CE SE IZJASNITI OCTALI CLANOVI ALI DA U NASEM CLANU TREBA DA BINE CLAN KOJI JE NAJVISE U DVA CLANA I MENJA...........MENI JE OK AKO JE ON NEGDJE BIO I SADA VISE NIJE ALI NEKO KO IMA 5-10 CLANOVA JA VJERUJEM DA IMA TAKVIH LJUDI JA MISLIM DA TO NAM NE TREBA A VI SE JOS IZJASNITE
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

TAKO BI TREBALO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TAKO BI TREBALO   TAKO BI TREBALO EmptySun Jan 24, 2010 6:55 pm

podpuno se slazem....ko ima vise clanova NIJE SA NAMA
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

TAKO BI TREBALO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TAKO BI TREBALO   TAKO BI TREBALO EmptyMon Jan 25, 2010 1:48 pm

Pa dobro i to je tacno... Ali ipak mozda je najbolje da ipak pustimo igracu na volju da ima bar jos jedan tim/clan pored naseg, ali ako se desi da ne posjecuje ovaj nas forum ili odbija igranje warova... Taj igrac ma ko bio, ovde nama šta da traži.
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

TAKO BI TREBALO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TAKO BI TREBALO   TAKO BI TREBALO EmptyMon Jan 25, 2010 3:52 pm

JA SE POTPUNO SLAZEM SA VAMA SLOZNA BRACO...
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
Sponsored content





TAKO BI TREBALO Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TAKO BI TREBALO   TAKO BI TREBALO Empty

Na vrh Go down
 
TAKO BI TREBALO
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SAMO TAKO NASTAVITE

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Prijedlozi/kritike-
Idi na: