SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Stavi me za moderatora

Go down 
4 posters
AutorPoruka
5he11/V\T

5he11/V\T


Broj komentara : 6
Join date : 2010-01-28
Mjesto : Kad o`s pa desno

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 1:57 pm

Svi traze u klan, cim si ovde 99% si u klan, a ja cu za promjenu traziti da budem admin ili ako ne to onda moderator. Roki obeco si
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 2:01 pm

SLUSAJ JA NEZNAM KO SI TI..............ALI TO CE TI TESKO USPJETI!!!
Na vrh Go down
5he11/V\T

5he11/V\T


Broj komentara : 6
Join date : 2010-01-28
Mjesto : Kad o`s pa desno

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 2:12 pm

jebiga stari roki ili ti salem mi je obeco tu poziciju, nece valjda da me ispali
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 2:41 pm

Oooo roka naravno glasam da udjes... Sto se obeca svakako se mora ispuniti samo zbog procedure prvo ulazis kao član a zatim te stavljam na poziciju moderatora. Svakako su nam dobrodosle osobe sa kvalitetnijim znanjem sto se tice web-a uopšte Wink DADO Naš si covjek neg zamolio bih te da se zbog drugih članova predstavis.


Sale: komentar modifikovan dana: Thu Jan 28, 2010 2:56 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 2:46 pm

ma ko si ti???
Na vrh Go down
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyThu Jan 28, 2010 3:27 pm

Kralju sto se mene tice imas moj glas ali se predstavi barem malo..



SLOZNA BRACA***LUCA***
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
5he11/V\T

5he11/V\T


Broj komentara : 6
Join date : 2010-01-28
Mjesto : Kad o`s pa desno

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyFri Jan 29, 2010 8:06 am

ja vam dodjem onaj opste poznato Prsho, vjerovatno me svi znate. Pohadjam 3. godinu drustveo jezicke gimnazije i sasvim sam dobar. Solidan sam kola, a znam ponesta i sa strane. Ako vam nije dovoljno onda se izvinjavam, nemam vise ideje sta da pisem
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyFri Jan 29, 2010 12:38 pm

kako je tebi ime i prezime!!
Na vrh Go down
5he11/V\T

5he11/V\T


Broj komentara : 6
Join date : 2010-01-28
Mjesto : Kad o`s pa desno

Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora EmptyFri Jan 29, 2010 3:52 pm

sto si toliko dosadan. Zovi me Prso i razmecemo se. A vabim se Vladimir Kunarac
Na vrh Go down
Sponsored content





Stavi me za moderatora Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Stavi me za moderatora   Stavi me za moderatora Empty

Na vrh Go down
 
Stavi me za moderatora
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Prijava u team-
Idi na: