SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 ORUŽJA U COD2

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyThu Jan 28, 2010 11:26 pm

Evo....ova tema je posvecena oruzjima u CoD2....pisat cu (ja a nadam se i drugi) o manama
i prednostima oruzja u CoD2...ovdje cemo komentirati sve oruzja,ona koja su vam najdraža,
najlošija,najbrža...Oruzja cemo podijeliti u 4 skupine.......to su:

1. RIFLE(sniperi i tandže)

2.POLUAUTOMATI

3.AUTOMATI

4.PISTOLJI, BASH I GRANATE


Sale: komentar modifikovan dana: Fri Jan 29, 2010 12:28 am; prepravljeno ukupno 3 puta
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyThu Jan 28, 2010 11:47 pm

SNIPERI i TANDŽE;
najveca prednost je sto lako ubiajte na daljinu i sto je najcesce dovoljan 1 metak za ubit protivnika....

SNIPERI su:scoped kar98k, scoped lee-einfield, scoped monsin-nagant, springfield

-scoped kar98k:meni je to osobno najdrazi sniper! ima najbolji nisan(okular, odnosno scoped),
nekako je najveci, ima 5 metaka i reloada kao vecina snipera 1 po 1 metak...i naravno obozavam onaj mocni zvuk
kad opucam s karom...uf.... Laughing Okular se sastoji od 2 debele horizontalne crte isprekinute na jednom mjestu,a tu
se nalazi vertikalnacrta koja se prema vrhu zaostrava......

-scoped lee-einfield:njegova je najveca prednost sto ima 10 metaka i sto reloada 5 po 5 metaka,
okular(scoped) mu stoji koso, zbog toga izgleda malo cudno....jednostavno mi ne lezi....okular ima kao springlield,
tj 2 okomite crte, ali ima jos kao strelicu na presjeku...

-scoped monsin-nagant:solidan sniper, ima 5 metaka, reolada 1 po 1....
Okular se sastoji od 2 vodoravne crte koje su isprekinute na jednom mjestu, a tu ispod nalazi se vertikalna strelica...

-springfield:to je sniper s kojim sam poceo igrat....vise nego dobar sniper....ima mal okular pa ne
smeta u hodu ili dok lezite, tj vidi se....ima 5 metaka a reloada 1 po 1,s njime mi je nekako najlakse naciljat i to u hodu
kad vam je neprijatelj na maloj udaljenosti....okluar osim sto je mal ima 2 okomite crte pa se moze lijepo naciljat...


TANDŽE su:kar98k, lee-eindfield, monsin-nagant

-kar98k:dobar rifle, ima 5 metaka i reolad od 5 metaka, nisan je takoder dobar....
-lee-einfield:ima 10 metaka i reolad 5 po 5, misan je po mom misljenju prevelik....
-monsin-nagant:ima 5 metaka i reload od 5 metaka, nisan po meni najbolji od svih tandža,
kad se igra sa tandžama najčešće nju koristim


Sale: komentar modifikovan dana: Fri Jan 29, 2010 12:15 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyThu Jan 28, 2010 11:57 pm

POLUAUTOMATI
najveca prednost je to da su veoma solidni na daljinu a takodje mozete zveknuti covjeka i na blizim rastojanjima

POLUAUTOMATI
su: M1 garand, gever, tokarev svt-40 i m1 carabine

-m1 garand:po meni je to najbolji poluautomat....prvo dosta su 1-3 metka za ubit protivnika
( 1 u glavu, 2 u torzo, 3 ako ga posere da je toliko prezivio), zatim ima sanzer od 8 metaka(mozda jest prosjecan),
ali ima stvarno brz reload(a ako imate gaming mis onda podesite tako da puca ka thompson), potom mi se nisan
sviđa...stvoren za protivnikovu glavu....mana joj je sto ne mozete reloadat kad zelite nego samo kad
se sanzer isprazni,ali ako znate dobro s njom igrat to vam nije problem. Veoma dobra puska

-gever:solidan poluautomat....takoder kao kod m1 garand dovoljhna su 1-3 metka za ubit
protivnika, sanzer od 10 metaka, spor reload sto moze cesto bit kobno, ali mozete reloadat kad zeilte, nisan mi
nije nesto...Inace ne odgovara mi ova puska

-tokarev svt-40:nelos poluautomat....s tom puskom sam najmanje igrao( iz razloga sto
s njom ne mogu nista ubit!!!!!), 1-3 metka za ubit nekoga(najcesce 3), neprecizna za mete u pokretu,
ali ima solidan sanzer od 10 metaka koji se mogu reloadat kad zelite.

-carabine:dobra puska...ima sanzer od 15 metaka(najveci od poluautomata),ali spor reload,
ali zato mozete reloadat kad zeilte, prednosti su sto ste jako pokretni s njom i sto je precizna kao rifle,ali metak
joj je slab stoga su potreba do 5 metaka za ubit protivnika,nisan joj je solidan...


Sale: komentar modifikovan dana: Fri Jan 29, 2010 12:15 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyFri Jan 29, 2010 12:14 am

AUTOMATI
ovo je najveca i najobuhvacenija skupina.....O prednostima i ne treba govoriti, rafal rafal i samo rafal Wink

AUTOMATI su: thompson, sten, mp40, mp44, bren, bar, ppsh,pps42 i greese gun

-mp44:to je najbolje oruzje u CoD2 iz razolga sto su dovoljna 1-3 metka(rijetko 3) za ubit
protivnika i mozete s drugog kraja baze napraviti bez problema head shot, dakle metak je jak i jako je precizna,
ali nije bas pokretljiva...ima 30 metaka i reloada mrvicu sporije od mp40,ali zato brze ispaljuje metke...najradije
koristim ovu pusku

-thompson: najbolje oruzje u dometu od 20 m do 0 m...za ubit protivnka su potrebni
od 1 do 4 metka, meci se nalaze u sanzeru od 20 metaka kojeg je lako reloadat i brzo, preciznost mu nije
vrlina iako se moze s njime na daljinu( do 30 m) zato omogućava veoma brzo kretanje, pa je lako izbjegavati
metke(streifat), brzina metaka je zavidna...sanzer od 20 metaka izleti za cas....

-mp40:pokretljivost kao thompson i sten(mozda malo manji,tj sporiji je) te damage
nesto veci, zato sporije puca od njih,ima sanzer od 32 metka, reloada isto kao sten, brzina ispaljivanja
nije neka, preciznost je isto solidna.....

-bren:to je pravo kampersko oruzje, zato sto je jako nepokretan i onaj sanzer od 30 metaka
prkosi gravitaciji(doslovno), tj.stoji naopako, sporo se reloada, ali ima jak metak(u vecini slucaja su 2 dovoljna)
i dosta je precizan...

-bar:to je mix izmedu mp44 i brena...ima mal sanzer od 20 metaka koje ispaljuje solidnom brzinom,
malo je brzi igrac s bar-om nego s brenom,reload je negdje kao i mp44, preciznost je ista kao u mp44(ako se pitate zasto
je mp44 bolji, zato sto je pokretniji i ima vise metaka)

-ppsh:po meni noobovsko oruzje....ima sanzer od 71 metka(najvise u igrici) koje ispaljuje brzinom
thompsona ima i brz reload, zato snaga i preciznost(to nadoknaduje kolicinom ispaljenih metaka...moze se ubit i na vise
od 30 m) nisu bas nesto zavidni...uglavnom...metak ima jakost luger(mozda malo jaca) pa mu triba 5-10 metaka za
nekog ubit...

-pps42:smatram to oruzje nizim evolucijskim oblikom ppsh-a...ima sanzer od 35 metaka, koje ispaljuje
kao ppsh samo mrvicu sporije, zato dok puca manje bjezi, ima jaci metak od ppsha( od 4 metka) i precizniji, ali zato je manje
pokretan od ppsh-a(negdje kao mp40 ima pokretljivost), reloada kao thompson......

--sten:iako malo cudno izgleda(zbog sanzera koji stoji vodoravno,zato u njega stane 32 metka,
puca ih sporije od thompsona i treba mu malo duze za reloadat, ista im je pokretljivost i snaga metka(tj damage)..
kod stena mi se svida nisan ali bash i ne koristim ovu pucu...

-greese gun:solidan automat, koji je nesto manje pokretan od thompsona,ali ima jaci metak i
precizniji je, ali zato sporije puca, ima sanzer od 30 metaka, dobar reload...


Sale: komentar modifikovan dana: Fri Jan 29, 2010 12:26 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyFri Jan 29, 2010 12:26 am

Ovo troje mozemo svrstati pod ostalo...

PISTPLJI su:luger, wembley,colt45 i tt30(ak tetejac)

-luger:njemacki pistolj od 8 metaka, od ovih ima najmanju razornu snagu i preciznost,
ali ima najvise metaka

-wembley:britanski pistoilj, ima 6 metaka, precizniji od lugera, ima najvecu moc razora
od ovih pistolja, ali mu treba stvarno pun ku*** za reloadat

-colt:americki pistolj, ima 7 metaka,slabiji od wembley-a,ali jaci od lugera,....
ima brz reload, negdje kao luger

-tt30:ruski pistolj, ima kao colt 7 metaka, ista im je snaga metka, to su najslicniji pistolji
od ovih(sve ostalo im je isto)


BASH

svako oruzje ima bash(kundak)....to je jako korisno kao se zabijete u protivnika...lakse ga je skundacit
nego pucat po njemu...tako da mi najbolji kundak imaju rifle-i kao springfield i kar98k i scoped kar98k,
a daleko najlosiji bren i pistolji(njima je cak poterbno opalit protivnika 2 puta...
ova ostala oruzja su izmedu poprilično slicna.


GRANATE

granate su jako korisne kad znate gdje vam je protivnik(a mozete ga tako i trazit)....
kad znate gdje im je spawn ili ako znate da se skempa na zgradu(bacit granatu vertikalno
i onda:3,2,1,boom mrtav) Laughing

to je to.....evo napokon je ova tema gotova...sad mozete komentirat ili pitat ako vam nesto nije jasno.....
pozz...i sretno u igri......

SLOŽNABRAĆA***SALE***
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyFri Jan 29, 2010 12:57 pm

lol svaka ti cast kad te nije mrzilo pisati tolko.....
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptySat Jan 30, 2010 7:55 am

Ma sve za složnu braću



SLOŽNA BRAĆA ***MIKAC***
Na vrh Go down
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptySat Jan 30, 2010 1:21 pm

A VAZDI SVE ZA SLOZNU BRACU***
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 EmptyMon Feb 08, 2010 12:47 pm

JA SAM IGRAO SA SVAKOM PUSKOM........SVE SU OKK...
Na vrh Go down
Sponsored content





ORUŽJA U COD2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: ORUŽJA U COD2   ORUŽJA U COD2 Empty

Na vrh Go down
 
ORUŽJA U COD2
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» DOWNLOAD CoD2
» Kako napraviti cod2 server?
» Kako napraviti mapu u cod2
» Kako napraviti cod2 server na drugi nacin.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Pc igrice :: Call of Duty 2-
Idi na: