SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 NAJBOLJA MAPA

Go down 
+2
a
Sale
6 posters
AutorPoruka
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptyFri Jan 29, 2010 12:37 am

Evo ovdje mozete navesti najbolju mapu, tj. ona koja vam najbolje odgovara...Preporučujem da se svi članovi
izjasne zbog toga da bi se lakše dogovorili s kojom mapom igrati u war-u

Meni je osobno najbolja mapa: Toujana i Carentan (sniper,mp44)
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptyFri Jan 29, 2010 12:56 pm

Meni je najbolja mapa mp_trainstation (Caen, France) ali predpostavljam da nju niko ovde ne igra koliko ja pa onda neka bude Burgundy ili Dawnvillee...

sto se tice oruzija m1garand ili snip u britanima
kar98k i snip u germanima

(sve zavisi na kojim mapama igram npr kad igram mp_harbor obavezno ja imam trench....)
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptySat Jan 30, 2010 7:58 am

najbolje mape su mi.....CARENTAN CARENTAN I SAMO CARENTAN Smile a puske....MP44 i americki snip




SLOŽNA BRAĆA ***MIKAC***
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptySat Jan 30, 2010 8:58 am

TAKODJE I MENI JE NAJBOLJA CARENTAN POSTO SAM SE I NA NJOJ UCIO I IGRATI.........A OD PUSAKA MI JE MP44,NJEMACKI SNAJPER,I NIJE MI LOSA POLUAUTOMATSKA OD AMERIKANACA KARABIN
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptySat Jan 30, 2010 10:54 am

ja najvise volim one za snip nesto kao leningrad,stalin itd ali i toujane i matmata nisu lose(MP44,i bilo koji snajper) sunny
Na vrh Go down
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA EmptySat Jan 30, 2010 1:26 pm

NAJBOLJA MAPA ZA MENE JE mp_toujane a i mp_carentan......a puska AMERICKI SNIP......


SLOZNA BRACA***LUCA***
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
Sponsored content





NAJBOLJA MAPA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: NAJBOLJA MAPA   NAJBOLJA MAPA Empty

Na vrh Go down
 
NAJBOLJA MAPA
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Pc igrice :: Call of Duty 2-
Idi na: