SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 :(((((((((((((((

Go down 
5 posters
AutorPoruka
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyMon Feb 08, 2010 11:42 am

Ljudi ja moram da izadjem iz klana jer su mi roditelji zabranili da igram komp... Jbg sad je i prijemni i sve ostalo... ne daju mi vise da sedim 8 sati ispred kompa tako da .... Bice me online 15 min u dve nedelje tako da ja moram da izadjem iz klana .... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale pale No No No No elephant
Na vrh Go down
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyMon Feb 08, 2010 11:45 am

server i web vam ostaje rcon cu ja dati saletu pozzz....
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyMon Feb 08, 2010 12:38 pm

E JEBEMU SVE...............
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyMon Feb 08, 2010 2:03 pm

slusaj ....ne ides ti nigdje Smile sa nama si.....kada to izpolazes opet si dobrodosao....i neka te u clanu...neka se vodi da si sa nama
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyMon Feb 08, 2010 3:07 pm

Duze zaista nam nam je zao... Naravno za tebe su uvijek vrata otvorena.
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyTue Feb 09, 2010 1:24 pm

Ma bice sve OK.
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( EmptyTue Feb 09, 2010 3:55 pm

ma ja vjerujem da ces se ti vratiti............... Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink Wink
Na vrh Go down
Sponsored content





:((((((((((((((( Empty
KomentarNaslov komentara: Re: :(((((((((((((((   :((((((((((((((( Empty

Na vrh Go down
 
:(((((((((((((((
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Obavještenja-
Idi na: