SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kandidatura za klan, linija

Go down 
5 posters
AutorPoruka
linija




Broj komentara : 3
Join date : 2010-01-21

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 11:27 am

Ja sam Srdjan i 95 sam godiste. Cod igram od kad je izasao, a nik mi je linija.... ja bih hteo da udjem i vas klan sloznu bracu...............pre sam samo bio u 2 klana u srpskim ludacima i u serbia clanu!
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 11:30 am

slusaj.....ja sam za da udjes....al ako moze molim te da se ne ponavljaju oni ispadi....da se ne svadjamo...poput onog ''MRŠ''



SLOŽNA BRAĆA ***MIKAC***
Na vrh Go down
linija




Broj komentara : 3
Join date : 2010-01-21

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 11:34 am

hahahahahahahhahahahahaha mrs, salim seeeee
Na vrh Go down
linija




Broj komentara : 3
Join date : 2010-01-21

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 11:36 am

Ok necemo se svadjat barem se nadam xD
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 11:44 am

Druže prihvatamo teeeee... Wink Samo nek se poštuju pravila foruma i bice sve ok Smile
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: linija   Kandidatura za klan, linija EmptyThu Jan 21, 2010 2:26 pm

takodje znamo se dobro moj je odgovor da udjes u clan i da postujes pravila clana i foruma
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptySun Jan 24, 2010 3:36 pm

PA ADMINISTRATORU JA BI MISLIO DA BIH TI U KANDIDATURI TREBAO DAVATI KONACNE ODGOVERE??....
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyMon Jan 25, 2010 1:53 pm

Ne... Ja sam takodje član SLOŽNE BRAĆE tako da se i ja izjašnjavam kao član, ako se desi da vi nekoga ne zelite u tim a ja sam dam odobrenje nekom igracu, necemo ga primiti zbog vecine glasova... Dakle da pojednostavim ako vise bude odgovora da prihvatamo igrača prihvatićemo ga, u suprotnom nek mu je sa srećom. Ovde VEĆINA ODLUČUJE Wink
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptyMon Jan 25, 2010 2:31 pm

ko da ti odgovori ostali pa ko ti je zadnji pt usau u forum imamo war niko nezna pa jbg ko da ti dodje vidis i sam da nedolaze
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija EmptySun Jan 31, 2010 6:24 pm

ma ajde bre znam kako ti je za mene si in clan Smile))
Na vrh Go down
Sponsored content





Kandidatura za klan, linija Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kandidatura za klan, linija   Kandidatura za klan, linija Empty

Na vrh Go down
 
Kandidatura za klan, linija
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Primite me u klan...
» Pustite me u klan
» PUSTITE ME U KLAN.
» prijava u klan !!!
» ajde bre pustaj me u klan

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Prijava u team-
Idi na: