SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 SLOZNA BRACA

Go down 
2 posters
AutorPoruka
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACA Empty
KomentarNaslov komentara: SLOZNA BRACA   SLOZNA BRACA EmptyFri Mar 05, 2010 8:02 pm

Zelio bih da kazem da od sada igrac ili član tima SLOZNABRACA
ne moze imati neki drugi klan. Svi igraci koji zele da ostanu sa nama u ekipi i da se druze morace napustiti
druge klanove. Takodje tvrdim da svi oni koji budu imali josh jedan klan idu out iz naseg tima. Zatim vidio sam da
ima veoma dosta prijavljenih članova koji nisu nikako aktivni i za njih prvo slijedi poruka upozorenja pa onda DELET.
Ovu priliku bih iskoristio i da se zahvalim najaktivnijim članovima a među njima su naravno:

SLOZNABRACA***KRNJA***
SLOZNABRACA***LUCA***
SLOZNABRACA***MIKAC***
SLOZNABRACA***NAJRUDIN***
SLOZNABRACA***MaxXxPoWeR***
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACA Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACA   SLOZNA BRACA EmptyFri Mar 05, 2010 8:32 pm

Sale ja se sa tobom slazem, ali moram da priznam da imam vise klanova na xfire-u. Ja obecavam da cu izaci iz svakog i da cu voditi samo RATNU BRACU***. Ja se ovom prilikom izvinjavam svim clanovima klana a posebno SALETU. A i da imam vise klanova na xfire-u ja bih najvise se vezao za SLOZNU BRACU***.
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
 
SLOZNA BRACA
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Prijava u SLOŽNA BRAĆA
» Pustite me u klan Slozna braca
» Napravljen je novi klan na xfire. RATNA BRACA
» ZDRUZENA BRACA CARENTAN, FRANCE
» Postovana SLOZNA BRACO

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Obavještenja-
Idi na: