SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Prijava ;)

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Anko

Anko


Broj komentara : 2
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Mjesto : Tuzla

Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Prijava ;)   Prijava ;) EmptyWed Oct 13, 2010 11:55 am

Zovem se Anes Bajric zivim u Tuzli imam 14 godina i nadam se da cete me pustati u klan!
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava ;)   Prijava ;) EmptySat Nov 20, 2010 1:06 pm

Anko (citat):
Zovem se Anes Bajric zivim u Tuzli imam 14 godina i nadam se da cete me pustati u klan!
po meni si u klanu ali samo napisi nesto malo vise o sebi...npr koliko dugo igras cod i tako to...Smile
Na vrh Go down
Anko

Anko


Broj komentara : 2
Join date : 2010-10-13
Age : 28
Mjesto : Tuzla

Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava ;)   Prijava ;) EmptySat Nov 20, 2010 7:24 pm

B!0xXx4Z4R[) (citat):
Anko (citat):
Zovem se Anes Bajric zivim u Tuzli imam 14 godina i nadam se da cete me pustati u klan!
po meni si u klanu ali samo napisi nesto malo vise o sebi...npr koliko dugo igras cod i tako to...Smile

paa evo vako...cod 2 igram otprilike pola godine.....s tim da igram 4vorku i cs nekoliko godina tako da sam se pravo ustelio Very Happy......i prije sam igrao cod 2 imao nekih 500 sati pa sam prestao i prije pola god ponovo poceo Very Happy
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava ;)   Prijava ;) EmptySat Nov 20, 2010 8:53 pm

sad samo cekaj da te ostali puste po meni mozes uci...
Na vrh Go down
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava ;)   Prijava ;) EmptySat Dec 25, 2010 12:10 pm

е ај долази чешће на Србија клан сервер
Србија клан 217.26.212.50:29990
да се упознамо тамо Wink

Na vrh Go down
Sponsored content





Prijava ;) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Prijava ;)   Prijava ;) Empty

Na vrh Go down
 
Prijava ;)
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» PRIJAVA U TIM
» prijava u klan !!!
» Prijava u team
» Prijava u SLOŽNA BRAĆA
» Prijava Jack Sparrow

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Prijava u team-
Idi na: