SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 war sutra u 3 ako ocete

Go down 
5 posters
AutorPoruka
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySat Jan 30, 2010 7:35 pm

junaci igracemo sutra oko 3 ako zelite sredio sam war protiv FAMOUS GAMING bounce
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySat Jan 30, 2010 8:05 pm

Dogovoreno...igracemo protim njih u 3. Zamolio bih sve članove da budu prisutni u određeno vrijeme ili na forumu ili na skype-u ili na xfire-u... Wink




SLOŽNABRAĆA ***SALE***
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySat Jan 30, 2010 9:01 pm

ДАНАС ЈЕ САВРШЕНО БИЛО...СКОРО СВИ СМО БИЛИ
Na vrh Go down
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySun Jan 31, 2010 9:43 am

e vako moraju se razjasniti neke stvari... Koja je nasa mapa? Koliko je sati potrebno da se udje u klan?... i da se izmisle pravila za ovaj nas klan.... Jos jedno pitanje Jel u nas klan mogu uci samo srbi? ili mogu uci i hrvati i muslimani?

______________________________________________________________________________________________________________________________________


Koliko v koliko igramo protiv Famus gaming?


___________________________________________________________________________________________________________________________________

Od sada nas klan je i na xfireu evo linka od naseg klana: SLOZNA BRACA


xfire je sada obavezan kako bih ostvarili bolju komunikaciju druzenje i cesce igranje warova....

___________________________________________________________________________________________________________________________________

OVO SVATITE KAO PREDLOG DA NEISPADNE DA JA NESTO ODREDJUEM ALI MISLIM DA JE OVAKO BOLJE TRENUTNO NA XFIREU NAS JE VEC 5 ili 6 ZNACI TO SU : CUPA, KRSTAS, LUCA, NAJRUDIN (ja), SALE... i to je to za sad...



SLOZNABRACA***NAJRUDIN***

___________________________________________________________________________________________________________________________________
Na vrh Go down
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySun Jan 31, 2010 10:31 am

Ja se slazem sa NAJRUDINOM jer je lakse sastajati se na warovima i neka ostali napisu njihov XFIRE da vas dodam ili vi mene dodajte.
Moj xf:legenda995
SLOZNA BRACA***LUCA***
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySun Jan 31, 2010 10:35 am

Vezano za mapu napravio sam post pa neka svi napisu svoju najdrazu pa cemo se dogovoriti...Sati za ulazak u klan nisu bitne,igrac kad se kandiduje gledacemo ga kako igra, a zatim glasati Wink Pravila su vec napisana. U nas klan moze uci ko hoce samo je bitno da se pridrzava svih pravila i da bude aktivan na forumu...
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
a
vojnik
vojnik



Broj komentara : 33
Join date : 2010-01-27
Age : 29

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySun Jan 31, 2010 8:18 pm

E VAKO
DOBRO SMO ODIGRLAI PRVI WAR




SLOZNA BRACA vs FAMOUS GAMING

Tip igre: SD 5v5
1 mapa: CARENTAN (home map) REZULTAT: 8 : 12
2 mapa: BURGUNDY (njihova mapa) REZULTAT: 9 - 11

Nas tim: NAJRUDIN, SALE, LUCA, CUPA, NECA, MIKAC.
Njihov tim: PEPI, HAXICH, GIZMO, TWISTER i dalje se ne sjecam...


Screenshots: (samo od jedne mape)

war sutra u 3 ako ocete E6e0cc0297cfcbb3960adcef0bc98ebae550589b
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptyMon Feb 01, 2010 3:26 pm

MENI JE JAKO BILO ZAO ZATO STO NISAM BIO NA WARU.......NISAM BIO JELR SAM POMJESAO DA IMAMO WAR U 6 JA SAM DOSAO U 6 ALI REKOSEMI DA JE BIO U 3..........JBG .........ALI SLEDECI OBAVEZNOM DOLAZIM
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete EmptySun Sep 05, 2010 6:00 am

eeeeeeeee...jbg krnjo...a vidis ti kada ja organizujem war mora biti dobar...bio sam i ja ali me je net jebao pa su me zamenili...
Na vrh Go down
Sponsored content





war sutra u 3 ako ocete Empty
KomentarNaslov komentara: Re: war sutra u 3 ako ocete   war sutra u 3 ako ocete Empty

Na vrh Go down
 
war sutra u 3 ako ocete
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SUTRA WAR BRAĆO
» Braco sutra var u 5 sati.
» 2 wara ... veceras u 6 i sutra u 6 svi nek budu online...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: War-ovi-
Idi na: