SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
SLOŽNA BRAĆA forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ako ste jedan od fanova mega popularne igrice Call of Duty 2, obavezno registrujte se na ovaj forum i postanite dio naseg tima.
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 SLOZNA BRACO primite me u klan

Go down 
+2
KRNjA
kamiondzija
6 posters
AutorPoruka
kamiondzija




Broj komentara : 1
Join date : 2010-01-29

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyFri Jan 29, 2010 1:55 pm

Ime i prezime:Miljan Blagojevic
Godiste:1995
Mijesto rodjenja:Foča
Imate li jos klanova na cod2:Imam jos dva
Najbolja puska:Ja sam pro tako da mi je svejedno
Najbolja mapa:Svejedno
Kolko sati na cod2 vec imate:100h ali sam majstor
Da li cete postovati pravila foruma:Naravno
Na vrh Go down
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyFri Jan 29, 2010 2:01 pm

JA CU SE IZNASITI KAD VIDIM OSTALE.....POSTO IMAS 2 CLANA PA NEZNAM STA DA TI KAZEM MENE CES PRICEKATI........
Na vrh Go down
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyFri Jan 29, 2010 2:21 pm

Druze, nemamo nista protiv toga da imas josh jedan klan...Ali prije nego sto glasam malo cu te pratiti kako igras CoD2...Naravno ako te primimo ne budes li posjecivao forum i pratio desavanja ides OUT.
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
Miloš-Mikac
kapetan
kapetan
Miloš-Mikac


Broj komentara : 65
Join date : 2010-01-18
Age : 29
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptySat Jan 30, 2010 7:46 am

moj odg je ne....necu da imam ljude koji ce imati vise clanova......ne treba mi to
Na vrh Go down
B!0xXx4Z4R[)
vojnik
vojnik
B!0xXx4Z4R[)


Broj komentara : 38
Join date : 2010-01-27
Age : 29
Mjesto : rusko selo

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptySun Jan 31, 2010 11:45 pm

ma ajde bre mikac sto si takav bojle da nas je vise da smo uvek dostupni ajde bre reci da i ja cu pa da budemo muz i muz.... tongue xDDD zezam se to je tvoje misljenje i necu da se mesam a sto se mene tice ok si mi pa DA
Na vrh Go down
legionar1995
general-podpukovnik
general-podpukovnik



Broj komentara : 99
Join date : 2010-01-21
Age : 29
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyMon Feb 01, 2010 12:32 pm

Drug mi je iz razreda to SLOZNA BRACO***rekao je meni da je izasao iz jednog klana ako treba izace iz drugog....Naravno i moj glas ce imati kad izadje iz klana...
Na vrh Go down
http://www.sloznabraca.tk/
Sale
general
general
Sale


Broj komentara : 101
Join date : 2010-01-17
Age : 32
Mjesto : Foča

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyFri Feb 05, 2010 4:24 pm

Ako je napustio jedan clan onda moze biti u timu... Naravno zamoli cu te da posjecujes forum inace ides OUT Smile
Na vrh Go down
https://sloznabraca.catsboard.com
KRNjA
general-podpukovnik
general-podpukovnik
KRNjA


Broj komentara : 100
Join date : 2010-01-18
Age : 27
Mjesto : SRBINJA/FOCA

SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan EmptyMon Feb 08, 2010 12:45 pm

STA CEMO SA OVIMM????????????????????? Question Question Question Question Question
Na vrh Go down
Sponsored content





SLOZNA BRACO primite me u klan Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SLOZNA BRACO primite me u klan   SLOZNA BRACO primite me u klan Empty

Na vrh Go down
 
SLOZNA BRACO primite me u klan
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» SLOZNA BRACO PRIMITE ME U KLAN
» Primite me u klan...
» Postovana SLOZNA BRACO
» Pustite me u klan Slozna braca
» SLOZNA BRACA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
SLOŽNA BRAĆA forum :: Team :: Prijava u team-
Idi na: